Snorkel Jeep Wrangler TJ - snorkele do samochodów terenowych
  • Snorkel Jeep Wrangler TJ - snorkele do samochodów terenowych
  • Snorkel Jeep Wrangler TJ - snorkele do samochodów terenowych

Snorkel Jeep Wrangler TJ

320,00 zł
Brutto

Snorkel Jeep Wrangler TJ pasuje do samochodów z lat 10.1992 - 10.1999 w wersji silnikowej:

  • Benzyna AMCI6 4.0Litre / I6

Wlot powietrza - snorkel zabezpiecza silnik przed zaciągnięciem wody oraz pobiera czystsze i chłodniejsze powietrze, poprawiając pracę silnika.

Ilość
Dostępny

  SZYBKA PŁATNOŚĆ

Visa, Mastercard - Przelewy24

  DOSTAWA W 24h

Szybka dostawa lub odbiór osobisty w sklepie.

Opis produktu

Jeep Wrangler TJ to model produkowany począwszy od 1997 roku do 2006 roku, kiedy to w 2007 został zastąpiony przez nowszą wersję Jeepa Wranglera JK. Najbardziej terenowa wersja Wranglera TJ - Rubicon - weszła do produkcji w 2003 roku - Jeep zyskał tarczowe hamulcej tylnej osi, nowe obręcze kół 16", blokadę mostów oraz przełożenie reduktora 4.0 (poprzednio 2,73). W 2006 pojawiła się jeszcze wydłużona wersja Unlimited z większym bagażnikiem i miejscem dla pasażerów z tyłu.

Doposażenie auta w snorkel Jeep Wrangler TJ dodatkowo podnosi jego możliwości jazdy w wymagającym terenie - całkowita ochrona silnika przed zassaniem wody do wnętrza silnika pozwala na pokonywanie brodów i głębszych zbiorników lub rzek. Dedykowany do Wranglera TJ snorkel został starannie wytworzony z bardzo wytrzymałego polimeru LLDPE, odpornego na zarysowania, uderzenia gałęzi czy działanie niskich temperatur. 

W zestawie z oferowanym przez nas snorkelem znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu (śruby, nity, elementy gumowe i zaciski) włącznie z szablonem, który ułatwia całą operację.

 

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zobacz także