Panel LED 240W CREE LED BAR 8000lm, Łuk - Akcesoria terenowe 4x4
  • Panel LED 240W CREE LED BAR 8000lm, Łuk - Akcesoria terenowe 4x4

Panel LED 240W CREE LED BAR 8000lm, Łuk

420,00 zł
Brutto
Ilość
Wyprzedany


  SZYBKA PŁATNOŚĆ

Visa, Mastercard - Przelewy24

  DOSTAWA W 24h

Szybka dostawa lub odbiór osobisty w sklepie.

Opis produktu

Silne źródło światła nie powinno zużywać zbyt dużej ilości energii. Ponadto nie może być to sprzęt wrażliwy na oddziaływanie czynników zewnętrznych w postaci pyłu bądź wody. Panel LED 240W Combo Łuk, to doskonały przykład takiego urządzenia.

Podstawowe dane produktu

1. Listwa charakteryzuje się niewielką (jak na swoje osiągi) mocą. Wynosi ona 240 W. Jest to zasługa wbudowanych diod LED, które zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Jednocześnie charakteryzują się niezwykle dużą jasnością i trwałością.

2. Listwa charakteryzuje się znacznie większą jasnością aniżeli klasyczne reflektory LED. Maksymalny strumień świetlny, charakterystyczny dla tej lampy (i zależny od idealnych warunków zasilania), wynosi aż 8000 lumenów. Parametr ten bije na głowę jakiekolwiek inne "ledowe" źródła światła.

3. To źródło światła, charakteryzuje się dość szeroką wartością doprowadzonego napięcia. Z powodzeniem może ono działać, będąc zasilane napięciem od 10 do 30 Volt. Z powodzeniem więc będziemy mogli ją zasilić tym samym napięciem, którym zasilamy światła samochodowe LED. Mówimy tu oczywiście o standardowym napięciu rzędu 12 V.

4. Panel LED 240W jest typu Combo. Boki panelu wyposażone są w 24 diod, które dają światło rozproszone, natomiast centralna cześć posiada 56 diody dające skupione, dalekosiężne światło. Dzięki zastosowaniu mieszanej optyki  uzyskujemy bardzo silne światło oświetlające zarówno teren w oddali jak i też w pobliżu pojazdu. Panel LED jest wygięty w łuk, co pozwala na zwiększenie kąta padania światła.

5. Ostatnia rzecz o której warto wspomnieć w przypadku tej listwy, jest duży parametr IP, sięgający wartości wynoszącej 68. Tak wysoki wskaźnik oznacza, że listwa ta jest w pełni pyło i wodoodporna. Jest to wartość wyższa, aniżeli w przypadku takich urządzeń jak lampy samochodowe LED. Dzięki temu, możemy z tym urządzeniem pracować w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Podsumowując, listwa LED 240W Combo Łuk to produkt,  na podstawie którego widać przewagę układów LED, nad innymi źródłami światła.

Parametry:

  • moc 240W (3W x 80 diod LED)
  • napięcie 10-30 DC
  • stopień ochrony IP 68
  • temperatura barwy 6000K
  • żywotność 40000 godzin
  • gwarancja 12 miesięcy

W zestawie uchwyty do montażu panelu.

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.