Tuning Land Rover Discovery 2

paź 21, 2020

Land Rover Discovery 2. Samochód przeszedł u nas gruntowną przebudowę, dostosowującą go udziału w długich wyprawach. Celem prac przy przebudowie było zarówno poprawienie właściwości terenowych, jak i nadanie samochodowi efektownego wyglądu zewnętrznego. Wyposażony został we wzmocniony komplet amortyzatorów oraz sprężyn do 2” liftu firmy IRONMAN oraz opony BFGoodrich All Terrain KO2 założone na czarne 16-calowe felgi.

Aby swobodnie i sprawnie regulować ciśnienie w oponach niezależnie od sytuacji, zamontowaliśmy kompresor firmy Smittybilt wpięty na stałe w instalację elektryczną samochodu. Cały samochód został kompleksowo przygotowany do malowania i pokryty powłoką ochronną Raptor zapewniającą ochronę przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami karoserii, w kolorze dobranym na specjalne życzenie klienta.

Chcąc umożliwić brodzenie w głębokiej wodzie, zamontowaliśmy snorkel, który zapobiegnie dostaniu się wody do silnika. Ponadto pojazd został doposażony w akcesoryjny przedni zderzak, w którym to zamontowaliśmy wyciągarkę, uszy do mocowania szekli oraz lampy do jazdy dziennej. Na dachu samochodu zamontowany został stalowy bagażnik, wraz z łukowym panelem LED na przód oraz dwie lampy robocze LED na tył. Jako uzupełnienie do zderzaka przedniego zamontowaliśmy także progi boczne firmy Rock&Tree. Aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym newralgicznych podzespołów samochodu, zamontowane zostały m.in. osłony: zbiornika paliwa oraz drążków kierowniczych firmy Heavy Cruiser.

Galeria

Kategorie

Author: